"Funkční" sebeobrana Krav maga ( close combat ) je ze 70% o taktice a improvizaci a ze 30% o technikách. A co vidíte na netu ? Hloupé drillování osnov, opakování chyb jeden od druhého, které jsou důsledkem nepochopení nebezpečnosti reálného útoku při napadení.
J.Toman - Israeli Special Forces Krav Maga Instructor

Sebeobrana

- je sled úkonů, s jejichž pomocí se napadený objekt snaží zabránit útočníkovi ve způsobení možných tělesných zranění či jiných závažných škod. Sebeobranu lze provádět aktivně − beze zbraně (chvaty, údery, kopy atp.), se zbraní (pistole, nůž atp.) nebo pasivně − (útěk, zavolání policie). Za sebeobranu již nelze považovat situaci, kdy napadený využije nepřiměřených prostředků např. útočník se vzdá a napadený i přesto pokračuje v jeho likvidaci.

Zdroj: Wikipedia

CT 707

- je vzdělávací a konzultační organizace, která se specializuje výhradně na výuku Krav Maga, taktiky použití střelné zbraně a manipulace se střelnou zbraní, eliminace aktivního střelce a výuku protiteroristických jednotek armády a policie .

Na rozdíl od mnoha jiných taktických systémů CT 707, je metodicky založená na v boji osvědčených postupech,vyzkoušených v nejvíce nestabilních regionech na světa. Tyto metody zaručují zvýšení taktických dovedností a schopností jednotlivce v boji .

Výuka CT 707 se zaměřuje na:

- Psychologie útoků, de-eskalace agrese, prevence násilí,

- Simulace nejtypičtějších život, nebo zdraví ohrožujících situací,

- Obranné techniky, při neozbrojeném útoku, proti útoku nebo hrozbě nožem, hrozbě střelnou zbraní, boji na zemi, obraně v MHD,  v autě, ochraně třetí osoby, apod.,

- zvyšování vytrvalosti, odolnosti a řízené agrese (bootcamp, outdoor \ indoor fitness)

Prioritou CT 707 je naučit ty nejlepší techniky pro vaši bezpečnost s ohledem na vašich osobních nebo profesních potřeby.

zdroj: http: volně přeloženo z //www.ct707.com/

 

Novinky

KMFC CUP 2017

K.M.F.C.,z.s. srdečně zve na II. ročník střelecké soutěže „ KMFC CUP 2017“   Všeobecné...
Celý článek

KURZ SLAŇOVÁNÍ

Obsah kurzu: - slaňování za užití slaňovací osmy - slańování za užití půllodního uzlu - slaňování...
Celý článek

Anketa

Jak se vám líbí naše stránky!

Celkový počet hlasů: 68